⚽️FC Białe Orły 3 O.V.C' 26 wynik meczu 8 2 skrót meczu

• 3 years ago
FC Białe Orły 3 - WSJ Tilburg 8:2Trener Marcin Sieroń nie krył zadowolenia po końcowym gwizdku sędziego, wynik mogł być jeszcze bardziej okazalszy, ale jak wiemy, ciężko się gra gdy na linii stoi zawodnik drużyny przeciwnej i to on wskazuje linie spalonego... Nowe ustawienie wpasowało się w szeregi zawodników co zaowocowało już w pierwszej połowie prowadzeniem 5:0, na podkreślenie zasługuję przepiękna bramka zdobyta w 8' minucie przez Naszego lewego obrońcę Patryka Kalińskiego który popisał się uderzeniem z 30 metra w samo okno bramki WSJ, goście stanęli osłupieni A Orły nabrały wiatru w skrzydła, dwie minuty później Mariusz Kasuła wpada w pole karne i ostrego już konta strzela swoją pierwszą bramkę w tym meczu. Dosłownie kilka minut i w podobnej sytuacji Mariusz wpada w pole karne, ale tym razem zostaje powalony przez jednego z obrońców WSJ, a sędzia wskazuje na 11 metr, do piłki podchodzi Konrad Ekiert i technicznym strzałem umieszcza futbolówkę w siatce.Tym razem stały fragment gry w który dobre dośrodkowanie wykorzystuję najlepiej wchodzący w pole karne Michał Rembisz zdobywając gola po uderzeniu głową, praktycznie pierwsza połowa to pełna dominacja drużyny gospodarzy, którzy grali wysoko i rozbijali każdą akcję gości już na ich połowie, po jednej z nich piłkę z kontry w pole karne otrzymuje Marek Malosek wykorzystując zamieszanie w polu podbramkowym umieszcza futbolówkę w siatce i kończymy pierwsze 45' prowadząc 5:0Druga Polowa i kolejna bramka Marka Maloska, ale tym ram nasz obrońca chcąc podać piłkę głowa do naszego bramkarza, robi to tak nie fortunie, że ta wpada do bramki... Na boisku pojawiają się zmiennicy którzy dokładają swoją cegiełkę do powiększenia rezultatu, w 70 minucie wpisuje się Borja Lorenzo Rego, w 80 ponownie Mariusz Kasuła oraz wynik spotkania ustala Przemek Mysielski. Goście strzelają jeszcze jedną bramkę i tylko na tyle było ich stać tego dnia.Już 18.10.2020 zagramy kolejny mecz w którym podejmować będziemy drużynę VCB, która do tej pory rozegrała tylko dwa mecze, w obu inkasując kpl pkt.. strzelając 16 bramek, tracąc przy tym O... Zapowiada się więc dobre widowisko i sportowe emocję Trzymajcie za nas kciuki ✊✊✊Zdobywcy bramek :⚽️ Patryk Kaliński ( Bramka meczu - z 30 metra w samo OKNO )⚽️⚽️ Mariusz Kasuła⚽️ Konrad Ekiert⚽️ Michał Rembisz⚽️ Marek Malosek⚽️ Borja Lorenzo Rego⚽️ Przemysław Mysielski Mecz sędziował Pan Cathalina, O.D